Vilniaus skyrius

 
Didlaukio g. 86E, LT - 08303 Vilnius

Telefonai:
Ekspertų komisijos +370 5 272 5541;
Nukentėjusiųjų apžiūra +370 5 278 9043;
Mirusiųjų asmenų tyrimai +370 5 277 7274;
el. paštas tanatologija@vtmt.lt, komisija@vtmt.lt.


Aptarnauja Vilniaus m. sav., Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Trakų, Švenčionių raj. sav., Elektrėnų sav., Ukmergės, Molėtų, Utenos, Zarasų ir Ignalinos raj. sav.

 

Nukentėjusieji asmenys, atvykstantys  teismo medicinos eksperto apžiūrai Vilniuje, Didlaukio g. 86E, turi iš anksto užsiregistruoti telefonu +370 5 278 9043.

 

Darbo laikas
Vilniaus skyrius
Nukentėjusių asmenų apžiūra
Mirusiųjų tyrimai
 I - V – 7:30 – 15:30
 Pietų pertrauka: 12:00 – 12:30
 I – IV – 8:00 – 16:00
       V – 8:00 – 15:00
Pietų pertrauka: 12:00 – 12:30
 I - V – 7:30 – 15:30
 Pietų pertrauka: 12:00 – 12:30
  Informacija ir išankstinė registracija tel. +370 5 278 9043 Informacija tel. +370 5 277 7274

 

Teikiamų paslaugų kainos

 

Atsiskaitymo už suteiktas paslaugas tvarka

 


Skyriaus vedėjas
Tadas Bimba

el. paštas tadas.bimba@vtmt.lt

 

Sveikatos priežiūros vadybininkas dr. Alvydas Benošis

el. paštas alvydas.benosis@vtmt.lt

 

Vyresnioji medicinos registratorė Inga Grigonienė

el. paštas inga.grigoniene@vtmt.lt


Vyresnieji teismo medicinos ekspertai:

Jonas Mindaugas Paliulis

el. paštas jonas.paliulis@vtmt.lt

Jūris Plenta

el. paštas juris.plenta@vtmt.lt

Januš Rybalko

el. paštas janus.rybalko@vtmt.lt


Teismo medicinos ekspertai:

dr. Romas Raudys (papildomos pareigos)

el. paštas romas.raudys@vtmt.lt

Rimantas Laurinavičius (papildomos pareigos)

el. paštas rimantas.laurinavicius@vtmt.lt

dr. Jūratė Gincman - Dorošenko

el. paštas jurate.dorosenko@vtmt.lt
Rasa Gaidienė

el. paštas rasa.gaidiene@vtmt.lt

Viačeslav Kolomiec

el. paštas viaceslav.kolomiec@vtmt.lt
Ramunė Sitienė (papildomos pareigos)

el. paštas ramune.sitiene@vtmt.lt
Dmitrij Fomin

el. paštas dmitrij.fomin@vtmt.lt
dr. Sigitas Laima

el. paštas sigitas.laima@vtmt.lt

Kazimiež Zinkevič

el. paštas kazimiez.zinkevic@vtmt.lt

Ovidijus Petkelis

el. paštas ovidijus.petkelis@vtmt.lt

Sigitas Chmieliauskas

el. paštas sigitas.chmieliauskas@vtmt.lt

Jana Bytautaitė

el. paštas jana.bytautaite@vtmt.lt

Vilma Baranauskaitė

el. paštas vilma.baranauskaite@vtmt.lt

Egidijus Burzdikas (papildomos pareigos)

el. paštas egidijus.burzdikas@vtmt.lt

Karolina Ginčienė

el. paštas karolina.ginciene@vtmt.lt

 

Gydytoja radiologė, teismo medicinos ekspertė Jolanta Majauskaitė – Čobot

el. paštas jolanta.cobot@vtmt.lt

 

Teismo medicinos ekspertų antraeilės pareigos sveikatos priežiūros įstaigose

 

 

Informacija atnaujinta 2018-09-17